Om oss

Året var 1964 när paret Sven och Berta Andersson startade företaget Anderssons Rörservice i Strängnäs. Redan då var kvalitet och hög standard ledord i verksamheten. Nu, mer än femtio år senare, är vi ett modernt företag med drygt tio anställda.

Vi har lång erfarenhet i branschen och besitter djupa kunskaper inom VVS, vi strävar efter att ständigt ligga i framkant och tänka nytt, smart och miljövänligt.

Vi tar vara på kunskaperna hos alla våra kompetenta medarbetare och jobbar tillsammans för hitta nya smarta lösningar som tillgodoser alla dina behov.

Våra medarbetare

Henrik Andersson

VS-Montör/Rörmokare
henrik@anderssonsrorservice.se

Mikael Karlsson

VS-Montör/Rörmokare
micke@anderssonsrorservice.se

Elias Lindén

VS-Montör/Rörmokare
elias@anderssonsrorservice.se

Fredrik Jonsson

VS-Montör/Rörmokare
fredrik@anderssonsrorservice.se

Max Rosner

VS-Montör/Rörmokare
max@anderssonsrorservice.se

David Lindén

VS-Montör/Rörmokare
david@anderssonsrorservice.se

Matilda Andersson

Administratör
matilda@anderssonsrorservice.se

Zara Andersson

Administratör
info@anderssonsrorservice.se

Annette Andersson

Administratör
annette@anderssonsrorservice.se

Göran Andersson

Pensionerad rörmokare
goran@anderssonsrorservice.se